Ogłoszenia Niedzielne

 

Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą 9.07.2017

 


Dziś o godz. 15.30 wypominki cz. II

Wtorek - Święto św. Benedykta, Opata, patrona Europy.

Środa - wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

Czwartek - wsp. świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Sobota - wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

W przyszłą niedzielę trzecia niedziela miesiąca - składka inwestycyjna w kopertach przeznaczona zostanie na pokrycie kosztów całkowitej wymiany instalacji elektrycznej w naszym kościele i jej zabezpieczeń. Jest to konieczne, by budynek kościoła spełniał wszystkie wymagania stawiane przez nadzór budowlany i ubezpieczyciela.

 

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom Podstolic Szwaby.

 

 

 

PROGRAM REKOLEKCJI I NAWIEDZENIA OBRAZU JEZUSA MIŁOSIERNEGO

WRAZ Z RELIKWIAMI ŚW. S. FAUSTYNY I BŁ. JANA PAWŁA II

PARAFIA DUCHA ŚWIĘTEGO PODSTOLICE

27.04 - 02.05.2013

 

27.04 – Sobota

  8.00 – Msza św. z nauką ogólną

18.00 – Msza św. z nauką ogólną

19.30 – Nauka dla młodzieży gimnazjum i szkół średnich

 

28.04 – Niedziela

  7.30 – Msza św. z nauką ogólną

  9.00 – Msza św. z nauką ogólną

11.00 – Msza św. z nauką ogólną

16.00 – Msza św. z nauką ogólną

 

29.04 – Poniedziałek

  8.00 – Msza św. z nauką ogólną

  9.30 – Spotkanie dla uczniów SP (klasy 0 – 3)

11.00 – Spotkanie dla uczniów SP (klasy 4 – 6)

18.00 – Msza św. z nauką ogólną

19.30 – Nauka dla młodzieży gimnazjum i szkół średnich

 

30.04 – Wtorek (spowiedź)

  7.30 – Spowiedź

  8.00 – Msza św. z nauką ogólną

  9.00 – Spowiedź

  9.30 – Spotkanie dla uczniów SP (klasy 0 – 3)

10.15 – Spowiedź

11.00 – Spotkanie dla uczniów SP (klasy 4 – 6)

16.00 – Spowiedź

18.00 – Msza św. z nauką ogólną

 

1.05 – Środa

  6.30 - Msza święta

  9.00 – Odwiedziny chorych w domach

17.00 – Nabożeństwo majowe

17.30 – Procesja wyjścia z kościoła i oczekiwanie na obraz i relikwie

18.00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Jana Zająca

    Po Mszy św. Nabożeństwo uczczenia obrazu i relikwii oraz ucałowanie relikwii

21.00 – Apel

22.00 – Msza o powołania kapłańskie i zakonne z udziałem księży rodaków oraz kapłanów, którzy

    pracowali w naszej parafii

23.00 Czuwanie młodzieży

 

2.05 – Czwartek

24.00 – Golkowice i Rzeszotary

  1.00 – Ochojno Dolne

  2.00 – Ochojno Górne

  3.00 – Podstolice

  4. 00 – Zamłynie

  5.00 – Polanki Podstolskie i Szwaby

  6.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego z odczytaniem próśb do Jezusa Miłosiernego

  6.30 – Msza święta

  7.00 – 10.00 Modlitwy indywidualne w ciszy

10.00 – Msza św. dla chorych i starszych z sakramentem Namaszczenia Chorych

12.00 – Msza św. dla dzieci szkolnych

13.00 – Nabożeństwo z odczytywaniem próśb do Jezusa Miłosiernego

15.00 – Godzina Miłosierdzia

16.00 – Msza św. z uroczystym błogosławieństwem końcowym

17.00 – Pożegnanie obrazu i nabożeństwo majowe

 

Rekolekcje prowadzi o. Zbigniew Majewski CSsR

 

 

Kontakt

.....

Kolęda

 

 

Kolęda 2016/2017

 

 

 

1.    27.12. od godz. 9.00 Od cmentarza ul. Lwowska 75 - 35 do p. Jacka i Beaty Matoga, ul Kaliska, Zagajei Kamieniec nr 40 i 61

 

2.    28.12 od godz. 9.00 Ochojno ul. Dąbrówki od dołu i ul. Głogowa

 

3.    29.12od godz. 9.00 00 Ochojno od p. Wąż do p. Matoga / ul Lwowska od 1 - 30/ Nowe domy przy Lwowskiej, Klonowa, Polańska, Morelowa i Podhalańska

 

4.    30.12 od godz. 9.00 Ochojno od p. Michalików ul Sołecka, Podegrodzie, Wiosenna, Zawiła, Staropolska lewa strona nr 27 - 57, Lipowa

 

5.    31.12 od godz. 9.00 Podstolice Szwaby.

 

6.    2.01 od godz. 9.00 Ochojno ul. Jagiellońska 1 - 13, ul Muzyczna, ul. Potocka, ul Na Brzegi i ul Staropolska od 1 - 24 obie strony.

 

7.    3.01 od godz. 9.00 Podstolice od p. Gumułów do p. Jałochów

 

8.    4.01 od godz. 9.00 Ochojno ul. Staropolska od ul Na Brzergi prawa strona do Dworu, ul Kresowa, Gołębia, Laskowiec

 

9.    5.01 od godz. 12.00 Ochojno ul. Ks. Popiełuszki od Jagiellońskiej i ul Bliska

 

10.7.01 od godz. 10.00 Podstolice Polanki do państwa Kuc

 

11. 9.01 Kolęda przeniesiona na 16.01

 

12.10.01 od godz. 9.00 Podstolice od Bełsowa do p. Miśkiewicz

 

13. 11.01 od godz. 12.00 Podstolice od p. Sołtys do p. Bobek

 

14. 12.01 od godz. 9.00 Ochojno od p. Frasików do p. Żołnierczyków / Jagiellońska 40 - 98/

 

15. 13.01 od godz. 9.00 Podstolice Zamłynie do p. Chlebdów

 

16. 14.01 od godz. 9.00 Ochojno ul. Willowa, Pogodna, Mały Kamieniec, Kamieniec i Jagiellońska 21 – 39

 

17. 16.01 od godz. 9.00 Ochojno Zaglonki,
Ochojno od p. Chlebdów do p. Kurleto / końcówka ul Jagiellońskiej, Królewska, Słowiańska i Cosówka./

 

18. 17.01 od godz. 9.00 Podstolice p Sikorów pod boiskiem do p. Jerzego i Anny Bobek

 

19. 18.01 od godz. 12.00  Podstolice Zamłynie od p. Gaworów do Guzików

     20. 19.01 od godz. 12.00 Podstolice od p. Opryszek do p. Kmita.

Galeria Fotografii

....